Всесвітній день архітектури заснований
Міжнародним союзом архітекторів, який виник в 1946 році після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з руїн міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури.
Професія архітектора- одна з найблагородніших та мирних творчих професій. Недарма споконвіків, високо цінуючи архітекторів, їх величають зодчими, прирівнюючи їхні творіння до застиглої музики.
Високий професіоналізм, аналітичне мислення, прагнення пошуку гармонії у всьому – це те, що завжди притаманне творчій натурі архітекторів. Зберігаючи та примножуючи чудові традиції своїх попередників, впроваджуючи нові архітектурні ідеї, перспективні розробки, передові технології, конструкторські рішення, Ви формуєте сучасне обличчя наших міст і сіл, створюєте нові архітектурні ансамблі та комплекси.
1 липня – День архітектури України
засновано у відповідності до Указу Презедента в 1995 р. Архітектурне багатство країни помітно в будь-якій точці, яке потрібно піднімати з розвалин, відновлювати, відтворювати.
Цей «кам’яний літопис», що відображає злети і падіння, війни і періоди духовного зростання від Київської Русі до нашої сучасності. Протягом віків архітектори створювали безсмертні шедеври, якими ми захоплюємося і сьогодні.
Архітектори XX ст. працюючи, втілюють в реальність свої сміливі ідеї, використовуючи новітні технології та оригінальні конструкторські рішення. Серед них Годованюк О. М. та Корнєєва В. І. Творча біографія кожної з цих архітекторів колосальна за обсягом досліджень та втілених проектів, налічує десятки унікальних українських пам’яток, наукових праць.
З цієї урочистої нагоди дозвольте побажати вам творчої наснаги, вдалих і сміливих проектів, а головне – щоб ваші праця і талант завжди були правильно та справедливо оцінені.
Немає коментарів:
Дописати коментар